Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 A/SP014 » 4 B/SP014 » 5 A/SP014 » 7 A/SP014 » 8 A/SP014 » 8 B/SP014 » 8 G/SP014

Plany różnych dzienników

» 1A » 1B » 2A » 2B » 3A » 3B

Klasa 4 A/SP014 - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
4 A dziewczynki - Marszałek T. (sal.gim.)
Język angielski
4 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (27)
Świetlica
4 A bez religii - Smolarek-Felczak D. (13)
Religia / Etyka
4 A z religią - Bembenista E. (10)
Informatyka
4 A grupa 1 - Rogala K. (22)
Informatyka
4 A grupa 2 - Rogala K. (22)
2 08:50-09:35 Świetlica
4 A bez religii - Paćko D. (13)
Religia / Etyka
4 A z religią - Bembenista E. (17)
Eksperymenty i liczby
4 A Eksperymenty i liczby 1 - Kruszyńska A. (10) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-07, 2021-09-21, 2021-10-05, 2021-10-19, 2021-11-02, 2021-11-16, 2021-11-30, 2021-12-14, 2021-12-28, 2022-01-11, 2022-01-25, 2022-02-08, 2022-02-22, 2022-03-08, 2022-03-22, 2022-04-05, 2022-04-19, 2022-05-03, 2022-05-17, 2022-05-31, 2022-06-14,
Eksperymenty i liczby
4 A Eksperymenty i liczby 2 - Waśniewska A. (10) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-14, 2021-09-28, 2021-10-12, 2021-10-26, 2021-11-09, 2021-11-23, 2021-12-07, 2021-12-21, 2022-01-04, 2022-01-18, 2022-02-01, 2022-02-15, 2022-03-01, 2022-03-15, 2022-03-29, 2022-04-12, 2022-04-26, 2022-05-10, 2022-05-24, 2022-06-07, 2022-06-21,
Język angielski
4 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3a)
Język angielski
4 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (10)
Matematyka
4 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
3 09:45-10:30 Matematyka
4 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Technika
4 A/SP014 - Fronczak S. (3)
Język polski
4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Matematyka
4 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język polski
4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
4 10:35-11:20 Język polski
4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Przyroda
4 A/SP014 - Kruszyńska A. (10)
Język polski
4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Język polski
4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (26)
Muzyka
4 A/SP014 - Łaniewska B. (26)
5 11:30-12:15 Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Plastyka
4 A/SP014 - Fronczak S. (3)
Matematyka
4 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Zajęcia z wychowawcą
4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (22)
Historia
4 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
6 12:35-13:20 Wychowanie fizyczne
4 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
4 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
4 A dziewczynki - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Przyroda
4 A/SP014 - Kruszyńska A. (19)
7 13:25-14:10 Wychowanie do życia w rodzinie
4 A/SP014 - Adamkowska A. (17)
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55

Klasa 4 B/SP014 - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Religia / Etyka
4 B/SP014 - Bembenista E. (17)
Wychowanie fizyczne
4 B dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Matematyka
4 B/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
Język polski
4 B/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Matematyka
4 B/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
2 08:50-09:35 Język angielski
4 B/SP014 - Linowska A. (3a)
Język angielski
4 B/SP014 - Linowska A. (19)
Przyroda
4 B/SP014 - Kruszyńska A. (10)
Język polski
4 B/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Język angielski
4 B/SP014 - Linowska A. (3)
3 09:45-10:30 Język polski
4 B/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Przyroda
4 B/SP014 - Kruszyńska A. (10)
Zajęcia z wychowawcą
4 B/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
Technika
4 B/SP014 - Fronczak S. (3)
Informatyka
4 B chłopcy - Rogala K. (22)
Wychowanie fizyczne
4 B dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
4 10:35-11:20 Matematyka
4 B/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
Język polski
4 B/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Muzyka
4 B/SP014 - Łaniewska B. (26)
Plastyka
4 B/SP014 - Fronczak S. (3)
Matematyka
4 B/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
5 11:30-12:15 Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
4 B dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Religia / Etyka
4 B/SP014 - Bembenista E. (17)
Język polski
4 B/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Historia
4 B/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
6 12:35-13:20 Wychowanie do życia w rodzinie
4 B/SP014 - Adamkowska A. (17)
Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Informatyka
4 B dziewczynki - Rogala K. (22)
Wychowanie fizyczne
4 AB chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
7 13:25-14:10 Wychowanie fizyczne
4 B dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55

Klasa 5 A/SP014 - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Eksperymenty i liczby
5 A/SP014 - Kociemska D. (10)
Matematyka
5 A/SP014 - Cywińska-Flak A. (20)
Język polski
5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Geografia
5 A/SP014 - Winconek E. (19)
Język polski
5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
2 08:50-09:35 Język polski
5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Historia
5 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
Matematyka
5 A/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
Świetlica
5 A bez religii - Paćko D. (13)
Religia / Etyka
5 A z religią - Bembenista E. (3)
Matematyka
5 A/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
3 09:45-10:30 Język angielski
5 A chłopcy - Smolarek-Felczak D. (17)
Język angielski
5 A dziewczynki - Linowska A. (3a)
Język angielski
5 A chłopcy - Smolarek-Felczak D. (20)
Język angielski
5 A dziewczynki - Linowska A. (19)
Muzyka
5 A/SP014 - Łaniewska B. (26)
Język angielski
5 A chłopcy - Smolarek-Felczak D. (22)
Język angielski
5 A dziewczynki - Linowska A. (17)
Technika
5 A/SP014 - Fronczak S. (3)
4 10:35-11:20 Wychowanie fizyczne
5 A chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
5 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Plastyka
5 A/SP014 - Fronczak S. (3)
Historia
5 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (17)
Zajęcia z wychowawcą
5 A/SP014 - Rogala K. (22)
Biologia
5 A/SP014 - Kociemska D. (10)
5 11:30-12:15 Matematyka
5 A/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
Język polski
5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Informatyka
5 A chłopcy - Rogala K. (22)
Wychowanie fizyczne
5 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
5 A chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
5 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Informatyka
5 A dziewczynki - Rogala K. (22)
6 12:35-13:20 Eksperymenty i liczby
5 A/SP014 - Cywińska-Flak A. (17)
Świetlica
5 A bez religii - Paćko D. (13)
Religia / Etyka
5 A z religią - Bembenista E. (3)
Język polski
5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (22)
7 13:25-14:10 Wychowanie fizyczne
5 A chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
5 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
5 A chłopcy - Szymczak T. (sal.gim.)
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55

Klasa 7 A/SP014 - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Matematyka
7 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Chemia
7 A/SP014 - Kruszyńska A. (19)
Eksperymenty i liczby z językiem angielskim
7 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Matematyka
7 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Eksperymenty i liczby z językiem angielskim
7 A grupa I - Woszczyna M. (3a)
2 08:50-09:35 Wychowanie fizyczne
7 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
7 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Język angielski
7 A grupa I - Woszczyna M. (3a)
Informatyka
7 A grupa II - Rogala K. (22)
Historia
7 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
Język polski
7 A/SP014 - Banaszczak M. (26)
Język polski
7 A/SP014 - Banaszczak M. (26)
3 09:45-10:30 Religia / Etyka
7 A z religią - Bembenista E. (3)
Język polski
7 A/SP014 - Banaszczak M. (26)
Chemia
7 A/SP014 - Kruszyńska A. (19)
Język angielski
7 A grupa I - Woszczyna M. (3a)
Język niemiecki
7 A grupa II - Kiełek A. (10)
Język niemiecki
7 A grupa I - Kiełek A. (19)
Język angielski
7 A grupa II - Woszczyna M. (17)
4 10:35-11:20 Muzyka
7 A/SP014 - Łaniewska B. (26)
Matematyka
7 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Plastyka
7 A/SP014 - Fronczak S. (3)
Język niemiecki
7 A grupa I - Kiełek A. (10)
Język angielski
7 A grupa II - Woszczyna M. (3a)
Matematyka
7 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
5 11:30-12:15 Historia
7 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
Informatyka
7 A grupa I - Rogala K. (22)
Język angielski
7 A grupa II - Woszczyna M. (3a)
Język polski
7 A/SP014 - Banaszczak M. (26)
Geografia
7 A/SP014 - Winconek E. (27)
Fizyka
7 A/SP014 - Zawadzka D. (17)
6 12:35-13:20 Język polski
7 A/SP014 - Banaszczak M. (26)
Zajęcia z wychowawcą
7 A/SP014 - Banaszczak M. (26)
Biologia
7 A/SP014 - Kociemska D. (10)
Fizyka
7 A/SP014 - Zawadzka D. (17)
Biologia
7 A/SP014 - Kociemska D. (10)
7 13:25-14:10 Eksperymenty i liczby z językiem angielskim
7 A grupa II - Woszczyna M. (3a)
Geografia
7 A/SP014 - Winconek E. (27)
Język angielski
7 A grupa I - Woszczyna M. (3a)
Język niemiecki
7 A grupa II - Kiełek A. (10)
Eksperymenty i liczby z językiem angielskim
7 A/SP014 - Kociemska D. (10)
Wychowanie fizyczne
7 A chłopcy - Marszałek T. (basen)
Wychowanie fizyczne
7 A dziewczynki - Górecka K. (basen)
8 14:20-15:05 Wychowanie do życia w rodzinie
7 A/SP014 - Adamkowska A. (17)
Religia / Etyka
7 A z religią - Bembenista E. (3)
Wychowanie fizyczne
7 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
7 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
7 A chłopcy - Marszałek T. (basen)
Wychowanie fizyczne
7 A dziewczynki - Górecka K. (basen)
9 15:10-15:55

Klasa 8 A/SP014 - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Język polski
8 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Informatyka
8 A grupa I - Rogala K. (22)
Historia
8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
Wiedza o społeczeństwie
8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (17)
Język rosyjski
8 AG język rosyjski - Markiewicz M. (20)
2 08:50-09:35 Zajęcia z wychowawcą
8 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (10)
Fizyka
8 A/SP014 - Zawadzka D. (17)
Język polski
8 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Matematyka
8 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język polski
8 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
3 09:45-10:30 Biologia
8 A/SP014 - Kociemska D. (10)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Matematyka
8 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język polski
8 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Język angielski
8 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3a)
4 10:35-11:20 Matematyka
8 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język niemiecki
8 A grupa I - Kiełek A. (26)
Informatyka
8 A grupa II - Rogala K. (22)
Język angielski
8 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3a)
Język angielski
8 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (17)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 A/SP014 - Fronczak S. (3)
5 11:30-12:15 Chemia
8 A/SP014 - Rogala K. (19)
Matematyka
8 A/SP014 - Waśniewska A. (20)
Religia / Etyka
8 A/SP014 - Bembenista E. (3)
Chemia
8 A/SP014 - Rogala K. (19)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (kort tenisowy)
6 12:35-13:20 Historia
8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (27)
Język polski
8 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27)
Język rosyjski
8 AG język rosyjski - Markiewicz M. (17)
Geografia
8 A/SP014 - Winconek E. (27)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (kort tenisowy)
7 13:25-14:10 Język niemiecki
8 A grupa I - Kiełek A. (3)
Religia / Etyka
8 A/SP014 - Bembenista E. (3)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Wiedza o społeczeństwie
8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
8 14:20-15:05 Fizyka
8 A/SP014 - Zawadzka D. (17)
9 15:10-15:55

Klasa 8 B/SP014 - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Fizyka
8 B/SP014 - Zawadzka D. (17)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 B/SP014 - Fronczak S. (3)
Język polski
8 B/SP014 - Banaszczak M. (26)
Język polski
8 B/SP014 - Banaszczak M. (26)
2 08:50-09:35 Historia
8 B/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
Religia / Etyka
8 B/SP014 - Bembenista E. (3)
Religia / Etyka
8 B/SP014 - Bembenista E. (3)
Geografia
8 B/SP014 - Winconek E. (19)
Zajęcia z wychowawcą
8 B/SP014 - Kiełek A. (19)
3 09:45-10:30 Wiedza o społeczeństwie
8 B/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Historia
8 B/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (10)
Wiedza o społeczeństwie
8 B/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (19)
Biologia
8 B/SP014 - Kociemska D. (10)
4 10:35-11:20 Informatyka
8 B grupa I - Rogala K. (22)
Język angielski
8 B grupa II - Linowska A. (3a)
Język angielski
8 B grupa I - Smolarek-Felczak D. (3a)
Język angielski
8 B grupa II - Linowska A. (17)
Matematyka
8 B/SP014 - Waśniewska A. (20)
Matematyka
8 B/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język niemiecki
8 B grupa I - Kiełek A. (19)
Język angielski
8 B grupa II - Linowska A. (3a)
5 11:30-12:15 Matematyka
8 B/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język polski
8 B/SP014 - Banaszczak M. (26)
Język angielski
8 B grupa I - Smolarek-Felczak D. (3a)
Język niemiecki
8 B grupa II - Kiełek A. (10)
Język angielski
8 B grupa I - Smolarek-Felczak D. (3a)
Język niemiecki
8 B grupa II - Kiełek A. (10)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (kort tenisowy)
6 12:35-13:20 Język niemiecki
8 B grupa I - Kiełek A. (3a)
Informatyka
8 B grupa II - Rogala K. (22)
Matematyka
8 B/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język polski
8 B/SP014 - Banaszczak M. (26)
Chemia
8 B/SP014 - Kociemska D. (19)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (kort tenisowy)
7 13:25-14:10 Język polski
8 B/SP014 - Banaszczak M. (26)
Chemia
8 B/SP014 - Kociemska D. (19)
Wychowanie fizyczne
8 AB chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
8 AB dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Fizyka
8 B/SP014 - Zawadzka D. (17)
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55

Klasa 8 G/SP014 - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Język angielski
8 G grupa I - Woszczyna M. (3a)
Chemia
8 G/SP014 - Kruszyńska A. (19)
Język angielski
8 G grupa I - Woszczyna M. (3a)
Język rosyjski
8 AG język rosyjski - Markiewicz M. (20)
Język niemiecki
8 G język niemiecki - Kiełek A. (19)
2 08:50-09:35 Matematyka
8 G/SP014 - Waśniewska A. (20)
Język polski
8 G/SP014 - Banaszczak M. (27)
Matematyka
8 G/SP014 - Waśniewska A. (20)
Informatyka
8 G grupa I - Rogala K. (22)
Język angielski
8 G grupa II - Woszczyna M. (3a)
Język angielski
8 G grupa I - Woszczyna M. (3a)
Informatyka
8 G grupa II - Rogala K. (22)
3 09:45-10:30 Wychowanie fizyczne
8 G chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
8 G dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
Fizyka
8 G/SP014 - Zawadzka D. (17)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 G/SP014 - Fronczak S. (3)
Język polski
8 G/SP014 - Banaszczak M. (26)
Matematyka
8 G/SP014 - Waśniewska A. (20)
4 10:35-11:20 Język polski
8 G/SP014 - Banaszczak M. (10)
Wychowanie fizyczne
8 G chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy)
Wychowanie fizyczne
8 G dziewczynki - Górecka K. (kort tenisowy)
Język polski
8 G/SP014 - Banaszczak M. (10)
Geografia
8 G/SP014 - Winconek E. (27)
Wychowanie fizyczne
8 G chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.)
Wychowanie fizyczne
8 G dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.)
5 11:30-12:15 Język polski
8 G/SP014 - Banaszczak M. (10)
Wychowanie fizyczne
8 G chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy)
Wychowanie fizyczne
8 G dziewczynki - Górecka K. (kort tenisowy)
Historia
8 G/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (19)
Matematyka
8 G/SP014 - Waśniewska A. (20)
Biologia
8 G/SP014 - Kociemska D. (10)
6 12:35-13:20 Religia / Etyka
8 G z religią - Bembenista E. (3)
Zajęcia z wychowawcą
8 G/SP014 - Woszczyna M. (3)
Język rosyjski
8 AG język rosyjski - Markiewicz M. (17)
Język niemiecki
8 G język niemiecki - Kiełek A. (3a)
Historia
8 G/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
Wiedza o społeczeństwie
8 G/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26)
7 13:25-14:10 Wiedza o społeczeństwie
8 G/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (27)
Język angielski z matematyką
8 G/SP014 - Waśniewska A. (20)
Religia / Etyka
8 G z religią - Bembenista E. (3)
Fizyka
8 G/SP014 - Zawadzka D. (17)
Chemia
8 G/SP014 - Kruszyńska A. (19)
8 14:20-15:05 Język angielski
8 G grupa II - Woszczyna M. (3a)
Język angielski
8 G grupa II - Woszczyna M. (3a)
Język angielski z matematyką
8 G grupa I - Woszczyna M. (3a)
9 15:10-15:55 Język angielski z matematyką
8 G grupa II - Woszczyna M. (3a)

Dziennik 1A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja informatyczna
Figiel-Kowalska B. (22)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Figiel-Kowalska B. (2)
10:35-11:20
Język angielski
Smolarek-Felczak D. (2)
11:30-12:15
Religia / Etyka
Bembenista E. (2)
1 A z religią
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Figiel-Kowalska B. (2)
10:35-11:20
Wychowanie fizyczne
Figiel-Kowalska B. (sal.gim.)
11:30-12:15
Euroklasa Junior
Smolarek-Felczak D. (2)
1 A grupa I
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Figiel-Kowalska B. (sal.gim.)
08:50-12:15
Edukacja wczesnoszkolna
Figiel-Kowalska B. (2)
08:00-08:45
Język angielski
Smolarek-Felczak D. (2)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Figiel-Kowalska B. (2)
10:35-11:20
Religia / Etyka
Bembenista E. (2)
1 A z religią
10:35-11:20
Świetlica
Majewska A. (13)
1 A bez religii
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Figiel-Kowalska B. (sal.gim.)
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Figiel-Kowalska B. (2)
11:30-12:15
Euroklasa Junior
Smolarek-Felczak D. (2)
1 A grupa II

Dziennik 1B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Jabłońska A. (1)
08:50-09:35
Edukacja informatyczna
Jabłońska A. (22)
09:45-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Jabłońska A. (1)
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Jabłońska A. (1)
10:35-11:20
Język angielski
Woszczyna M. (1)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Jabłońska A. (sal.gim.)
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Jabłońska A. (1)
11:30-12:15
Eksperymenty i liczby
Jabłońska A. (1)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Jabłońska A. (sal.gim.)
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Jabłońska A. (1)
11:30-12:15
Religia / Etyka
Bembenista E. (1)
1 B z religią
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Jabłońska A. (sal.gim.)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Jabłońska A. (1)
10:35-11:20
Język angielski
Woszczyna M. (1)
11:30-12:15
Religia / Etyka
Bembenista E. (1)
1 B z religią

Dziennik 2A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Berner K. (16)
09:45-10:30
Edukacja informatyczna
Berner K. (22)
10:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Berner K. (16)
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Berner K. (16)
10:35-11:20
Język angielski
Berner K. (16)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne
Berner K. (sal.gim.)
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Berner K. (16)
09:45-10:30
Religia / Etyka
Bembenista E. (16)
10:35-11:20
Wychowanie fizyczne
Berner K. (sal.gim.)
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Berner K. (16)
10:35-11:20
Wychowanie fizyczne
Berner K. (sal.gim.)
11:30-12:15
Edukacja muzyczna
Łaniewska B. (16)
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Berner K. (16)
09:45-10:30
Język angielski
Berner K. (16)
10:35-11:20
Religia / Etyka
Bembenista E. (16)

Dziennik 2B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Komiszke M. (18)
11:30-12:15
Edukacja muzyczna
Łaniewska B. (18)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Komiszke M. (18)
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne
Komiszke M. (sal.gim.)
09:45-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Komiszke M. (18)
10:35-11:20
Religia / Etyka
Bembenista E. (18)
2 B z religią
10:35-11:20
Świetlica
Majewska A. (13)
2 B bez religii
11:30-12:15
Edukacja wczesnoszkolna
Komiszke M. (18)
08:00-08:45
Edukacja informatyczna
Komiszke M. (22)
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne
Komiszke M. (sal.gim.)
09:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Komiszke M. (18)
08:00-08:45
Religia / Etyka
Bembenista E. (18)
2 B z religią
08:00-08:45
Świetlica
Paćko D. (13)
2 B bez religii
08:50-09:35
Język angielski
Linowska A. (18)
09:45-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Komiszke M. (18)
10:35-11:20
Wychowanie fizyczne
Komiszke M. (sal.gim.)
08:00-08:45
Język angielski
Linowska A. (18)
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Komiszke M. (18)

Dziennik 3A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Malicka K. (11)
10:35-12:15
Wychowanie fizyczne
Malicka K. (basen)
08:00-08:45
Religia / Etyka
Bembenista E. (11)
08:50-09:35
Język angielski
Malicka K. (11)
09:45-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Malicka K. (11)
08:00-08:45
Edukacja muzyczna
Łaniewska B. (11)
08:50-09:35
Edukacja informatyczna
Malicka K. (22)
09:45-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Malicka K. (11)
10:35-11:20
Religia / Etyka
Bembenista E. (11)
08:00-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Malicka K. (11)
08:00-08:45
Język angielski
Malicka K. (11)
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Malicka K. (11)
11:20-12:15
Wychowanie fizyczne
Malicka K. (sal.gim.)

Dziennik 3B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kolczyńska D. (4)
10:35-11:20
Religia / Etyka
Bembenista E. (4)
08:00-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Kolczyńska D. (4)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kolczyńska D. (4)
08:50-09:35
Edukacja muzyczna
Łaniewska B. (4)
09:45-10:30
Edukacja informatyczna
Kolczyńska D. (22)
10:35-12:15
Wychowanie fizyczne
Kolczyńska D. (basen)
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kolczyńska D. (4)
09:45-10:30
Religia / Etyka
Bembenista E. (4)
10:35-11:20
Język angielski
Linowska A. (4)
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kolczyńska D. (4)
09:45-10:30
Język angielski
Linowska A. (4)
10:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Kolczyńska D. (4)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne
Kolczyńska D. (sal.gim.)