Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Wychowanie fizyczne 4 A grupa 1 - Górecka K. (sal.gim.) Informatyka 4 A grupa 2 - Rogala K. (22) |
Matematyka 4 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Wychowanie fizyczne 4 A grupa 1 - Górecka K. (sal.gim.) |
Wychowanie fizyczne 4 A grupa 2 - Górecka K. (sal.gim.) |
|
2 | 08:50-09:35 | Informatyka 4 A grupa 1 - Rogala K. (22) Wychowanie fizyczne 4 A grupa 2 - Górecka K. (sal.gim.) |
Język angielski 4 A grupa 2 - Woszczyna M. (3a) |
Język angielski 4 A grupa 1 - Linowska A. (3a) Wychowanie fizyczne 4 A grupa 2 - Górecka K. (sal.gim.) |
Religia / Etyka 4 A z religią - Bembenista E. (10) |
Język angielski 4 A grupa 1 - Linowska A. (3a) Wychowanie fizyczne 4 A grupa 2 - Górecka K. (sal.gim.) |
3 | 09:45-10:30 | Język polski 4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Język polski 4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Zajęcia z wychowawcą 4 A/SP014 - Kruszyńska A. (19) |
Język polski 4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Technika 4 A/SP014 - Fronczak S. (3) |
4 | 10:35-11:20 | Język polski 4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Przyroda 4 A/SP014 - Kruszyńska A. (19) |
Język polski 4 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (22) |
Muzyka 4 A/SP014 - Łaniewska B. (26) |
Przyroda 4 A/SP014 - Kruszyńska A. (19) |
5 | 11:30-12:15 | Historia 4 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
Religia / Etyka 4 A z religią - Bembenista E. (10) |
Język angielski 4 A grupa 2 - Woszczyna M. (3) |
Matematyka 4 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Plastyka 4 A/SP014 - Fronczak S. (3) |
6 | 12:35-13:20 | Język angielski 4 A grupa 1 - Linowska A. (3a) Język angielski 4 A grupa 2 - Woszczyna M. (10) |
Matematyka 4 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Matematyka 4 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
||
7 | 13:25-14:10 | Wychowanie do życia w rodzinie 4 A z wdż - Adamkowska A. (10) |
Wychowanie fizyczne 4 A grupa 1 - Górecka K. (sal.gim.) |
|||
8 | 14:20-15:05 | Wychowanie fizyczne 4 A grupa 1 - Górecka K. (sal.gim.) |
||||
9 | 15:10-15:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Wychowanie fizyczne 4 S lekkoatletyka - Marszałek T. (kort tenisowy) Wychowanie fizyczne 4 S tenis - Szymczak T. (kort tenisowy) |
Wychowanie fizyczne 4 S lekkoatletyka - Marszałek T. (sal.gim.) |
Plastyka 4 S/SP014 - Fronczak S. (3) |
Wychowanie fizyczne 4 S lekkoatletyka - Marszałek T. (sal.gim.) |
|
2 | 08:50-09:35 | Język polski 4 S/SP014 - Kwiatkowska E. (26) |
Wychowanie fizyczne 4 S lekkoatletyka - Marszałek T. (kort tenisowy) Wychowanie fizyczne 4 S tenis - Szymczak T. (kort tenisowy) |
Wychowanie fizyczne 4 S lekkoatletyka - Marszałek T. (sal.gim.) |
Technika 4 S/SP014 - Fronczak S. (3) |
Wychowanie fizyczne 4 S lekkoatletyka - Marszałek T. (sal.gim.) |
3 | 09:45-10:30 | Język polski 4 S/SP014 - Kwiatkowska E. (26) |
Przyroda 4 S/SP014 - Kruszyńska A. (19) |
Historia 4 S/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
Język polski 4 S/SP014 - Kwiatkowska E. (19) |
Muzyka 4 S/SP014 - Łaniewska B. (26) |
4 | 10:35-11:20 | Informatyka 4 S/SP014 - Rogala K. (22) |
Zajęcia z wychowawcą 4 S/SP014 - Smolarek-Felczak D. (10) |
Matematyka 4 S/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Matematyka 4 S/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Język polski 4 S/SP014 - Kwiatkowska E. (27) |
5 | 11:30-12:15 | Matematyka 4 S/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Język polski 4 S/SP014 - Kwiatkowska E. (26) |
Przyroda 4 S/SP014 - Kruszyńska A. (19) |
Język angielski 4 S/SP014 - Smolarek-Felczak D. (26) |
Język angielski 4 S/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3a) |
6 | 12:35-13:20 | Matematyka 4 S/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Język angielski 4 S/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3) |
Świetlica 4 S bez religii - Paćko D. (świetlica) Religia / Etyka 4 S z religią - Bembenista E. (10) |
Wychowanie fizyczne 4 S/SP014 - Marszałek T. (sal.gim.) |
Wychowanie fizyczne 4 S tenis - Szymczak T. (sal.gim.) |
7 | 13:25-14:10 | Wychowanie fizyczne 4 S/SP014 - Marszałek T. (sal.gim.) |
Religia / Etyka 4 S z religią - Bembenista E. (10) |
Wychowanie fizyczne 4 S tenis - Szymczak T. (sal.gim.) |
Wychowanie fizyczne 4 S/SP014 - Marszałek T. (sal.gim.) |
Wychowanie fizyczne 4 S tenis - Szymczak T. (sal.gim.) |
8 | 14:20-15:05 | Wychowanie fizyczne 4 S/SP014 - Marszałek T. (sal.gim.) |
Wychowanie fizyczne 4 S tenis - Szymczak T. (sal.gim.) |
|||
9 | 15:10-15:55 | Wychowanie do życia w rodzinie 4 S z wdż - Adamkowska A. (10) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język polski 5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Technika 5 A/SP014 - Fronczak S. (3) |
Eksperymenty i liczby 5 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Zajęcia z wychowawcą 5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (20) |
|
2 | 08:50-09:35 | Język polski 5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Język polski 5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Matematyka 5 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Język polski 5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Plastyka 5 A/SP014 - Fronczak S. (3) |
3 | 09:45-10:30 | Świetlica 5 A bez religii - Smolarek-Felczak D. (świetlica) Religia / Etyka 5 A z religią - Bembenista E. (10) |
Matematyka 5 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Język polski 5 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (22) |
Wychowanie fizyczne 5 A/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Historia 5 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (22) |
4 | 10:35-11:20 | Matematyka 5 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Matematyka 5 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Historia 5 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
Język angielski 5 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3a) |
Biologia 5 A/SP014 - Kociemska D. (10) |
5 | 11:30-12:15 | Informatyka 5 A/SP014 - Rogala K. (22) |
Wychowanie fizyczne 5 A/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Wychowanie fizyczne 5 A/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Świetlica 5 A bez religii - Łaniewska B. (świetlica) Religia / Etyka 5 A z religią - Bembenista E. (17) |
Muzyka 5 A/SP014 - Łaniewska B. (26) |
6 | 12:35-13:20 | Język angielski 5 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3) |
Wychowanie fizyczne 5 A/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Geografia 5 A/SP014 - Winconek E. (27) |
Eksperymenty i liczby 5 A/SP014 - Kociemska D. (10) |
|
7 | 13:25-14:10 | Język angielski 5 A/SP014 - Smolarek-Felczak D. (3a) |
||||
8 | 14:20-15:05 | |||||
9 | 15:10-15:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Matematyka 5 B/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Muzyka 5 B/SP014 - Łaniewska B. (26) |
Język polski 5 B/SP014 - Kwiatkowska E. (27) |
||
2 | 08:50-09:35 | Religia / Etyka 5 b z religią - Bembenista E. (10) |
Informatyka 5 B/SP014 - Rogala K. (22) |
Plastyka 5 B/SP014 - Fronczak S. (3) |
Wychowanie fizyczne 5 B/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Język polski 5 B/SP014 - Kwiatkowska E. (27) |
3 | 09:45-10:30 | Technika 5 B/SP014 - Fronczak S. (3) |
Język polski 5 B/SP014 - Kwiatkowska E. (26) |
Geografia 5 B/SP014 - Winconek E. (27) |
Matematyka 5 B/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Język polski 5 B/SP014 - Kwiatkowska E. (27) |
4 | 10:35-11:20 | Język polski 5 B/SP014 - Kwiatkowska E. (26) |
Wychowanie fizyczne 5 B/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Matematyka 5 B/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Biologia 5 B/SP014 - Kociemska D. (10) |
Historia 5 B/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
5 | 11:30-12:15 | Język angielski 5 B/SP014 - Linowska A. (3a) |
Język angielski 5 B/SP014 - Linowska A. (3) |
Historia 5 B/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
Język angielski 5 B/SP014 - Linowska A. (3) |
Matematyka 5 B/SP014 - Zawadzka D. (17) |
6 | 12:35-13:20 | Wychowanie fizyczne 5 B/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Zajęcia z wychowawcą 5 B/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Wychowanie fizyczne 5 B/SP014 - Szymczak T. (sal.gim.) |
Religia / Etyka 5 b z religią - Bembenista E. (20) |
|
7 | 13:25-14:10 | |||||
8 | 14:20-15:05 | |||||
9 | 15:10-15:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Religia / Etyka 6 A z religią - Bembenista E. (10) |
Eksperymenty i liczby 6 A/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Technika 6 A/SP014 - Fronczak S. (3) |
||
2 | 08:50-09:35 | Plastyka 6 A/SP014 - Fronczak S. (3) |
Religia / Etyka 6 A z religią - Bembenista E. (10) |
Matematyka 6 A/SP014 - Zawadzka D. (27) |
Matematyka 6 A/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Język polski 6 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (20) |
3 | 09:45-10:30 | Wychowanie fizyczne 6 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.) Wychowanie fizyczne 6 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.) |
Język angielski 6 A chłopcy - Smolarek-Felczak D. (3a) Informatyka 6 A dziewczynki - Rogala K. (22) |
Matematyka 6 A/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Muzyka 6 A/SP014 - Łaniewska B. (26) |
Wychowanie fizyczne 6 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.) Wychowanie fizyczne 6 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.) |
4 | 10:35-11:20 | Język angielski 6 A chłopcy - Smolarek-Felczak D. (3a) Język angielski 6 A dziewczynki - Linowska A. (3) |
Informatyka 6 A chłopcy - Rogala K. (22) Język angielski 6 A dziewczynki - Linowska A. (3) |
Wychowanie fizyczne 6 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.) Wychowanie fizyczne 6 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.) |
Język polski 6 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Wychowanie fizyczne 6 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.) Wychowanie fizyczne 6 A dziewczynki - Górecka K. (sal.gim.) |
5 | 11:30-12:15 | Język polski 6 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Język polski 6 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Geografia 6 A/SP014 - Winconek E. (10) |
Eksperymenty i liczby 6 A/SP014 - Kociemska D. (10) |
Historia 6 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (27) |
6 | 12:35-13:20 | Zajęcia z wychowawcą 6 A/SP014 - Rogala K. (22) |
Język polski 6 A/SP014 - Dmochowska-Grzelak E. (27) |
Język angielski 6 A chłopcy - Smolarek-Felczak D. (26) Język angielski 6 A dziewczynki - Linowska A. (3) |
Biologia 6 A/SP014 - Kociemska D. (10) |
|
7 | 13:25-14:10 | Historia 6 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
Matematyka 6 A/SP014 - Zawadzka D. (17) |
|||
8 | 14:20-15:05 | Wychowanie do życia w rodzinie 6 a wdż - Adamkowska A. (10) |
||||
9 | 15:10-15:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8 A/SP014 - Fronczak S. (3) |
Chemia 8 A/SP014 - Kruszyńska A. (19) |
Język polski 8 A/SP014 - Banaszczak M. (26) |
Język polski 8 A/SP014 - Banaszczak M. (26) |
Język angielski 8 A grupa II - Woszczyna M. (3a) |
2 | 08:50-09:35 | Matematyka 8 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Matematyka 8 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Zajęcia z wychowawcą 8 A/SP014 - Banaszczak M. (26) |
Język polski 8 A/SP014 - Banaszczak M. (26) |
Wiedza o społeczeństwie 8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
3 | 09:45-10:30 | Eksperymenty i liczby z językiem angielskim 8 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Wychowanie fizyczne 8 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.) Wychowanie fizyczne 8 A dziewczynki - Szymczak T. (sal.gim.) |
Matematyka 8 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Matematyka 8 A/SP014 - Waśniewska A. (20) |
Język niemiecki 8 A grupa I - Kiełek A. (20) Język angielski 8 A grupa II - Woszczyna M. (3a) |
4 | 10:35-11:20 | Wychowanie fizyczne 8 A chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy) Wychowanie fizyczne 8 A dziewczynki - Szymczak T. (kort tenisowy) |
Eksperymenty i liczby z językiem angielskim 8 A grupa I - Woszczyna M. (3a) Język niemiecki 8 A grupa II - Kiełek A. (17) |
Geografia 8 A/SP014 - Winconek E. (27) |
Wychowanie fizyczne 8 A chłopcy - Marszałek T. (sal.gim.) Wychowanie fizyczne 8 A dziewczynki - Szymczak T. (sal.gim.) |
Język angielski 8 A grupa I - Woszczyna M. (3a) Język niemiecki 8 A grupa II - Kiełek A. (20) |
5 | 11:30-12:15 | Wychowanie fizyczne 8 A chłopcy - Marszałek T. (kort tenisowy) Wychowanie fizyczne 8 A dziewczynki - Szymczak T. (kort tenisowy) |
Język niemiecki 8 A grupa I - Kiełek A. (17) Eksperymenty i liczby z językiem angielskim 8 A grupa II - Woszczyna M. (3a) |
Fizyka 8 A/SP014 - Zawadzka D. (17) |
Informatyka 8 A grupa I - Rogala K. (22) Język angielski 8 A grupa II - Woszczyna M. (3a) |
Biologia 8 A/SP014 - Kociemska D. (10) |
6 | 12:35-13:20 | Historia 8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
Religia / Etyka 8 A z religią - Bembenista E. (10) |
Chemia 8 A/SP014 - Kruszyńska A. (19) |
Język angielski 8 A grupa I - Woszczyna M. (3a) Informatyka 8 A grupa II - Rogala K. (22) |
Fizyka 8 A/SP014 - Zawadzka D. (17) |
7 | 13:25-14:10 | Język polski 8 A/SP014 - Banaszczak M. (27) |
Język polski 8 A/SP014 - Banaszczak M. (26) |
Wiedza o społeczeństwie 8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
Eksperymenty i liczby z językiem angielskim 8 A/SP014 - Kociemska D. (10) |
Religia / Etyka 8 A z religią - Bembenista E. (20) |
8 | 14:20-15:05 | Język angielski 8 A grupa I - Woszczyna M. (3a) |
Historia 8 A/SP014 - Strożek-Ziółkowska K. (26) |
|||
9 | 15:10-15:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Malicka K. (11)
10:35-11:20
Język angielski Malicka K. (11) |
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne Malicka K. (sal.gim.)
09:45-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Malicka K. (11)
11:30-12:15
Edukacja muzyczna Łaniewska B. (11) |
08:00-08:45
Język angielski Malicka K. (11)
08:50-09:35
Religia / Etyka Bembenista E. (11) 1 A z religią
08:50-09:35
Świetlica Paćko D. (świetlica) 1 A bez religii
09:45-10:30
Wychowanie fizyczne Malicka K. (sal.gim.)
10:35-12:15
Edukacja wczesnoszkolna Malicka K. (11) |
08:00-08:45
Religia / Etyka Bembenista E. (11) 1 A z religią
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Malicka K. (11) |
08:00-08:45
Edukacja informatyczna Malicka K. (22)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Malicka K. (11)
10:35-11:20
Edukacja plastyczna Fronczak S. (11)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne Malicka K. (sal.gim.) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13)
10:30-11:20
Język angielski Woszczyna M. (13) |
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne Pilitowska D. (sal.gim.)
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13)
10:35-11:20
Religia / Etyka Bembenista E. (13)
11:30-12:15
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13) |
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13)
09:45-10:30
Wychowanie fizyczne Pilitowska D. (sal.gim.)
10:35-11:20
Religia / Etyka Bembenista E. (13) |
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13)
10:35-11:20
Edukacja informatyczna Pilitowska D. (22)
11:30-12:15
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13) |
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13)
08:50-09:35
Język angielski Woszczyna M. (13)
09:45-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Pilitowska D. (13)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne Pilitowska D. (sal.gim.) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Figiel-Kowalska B. (4)
10:35-11:20
Wychowanie fizyczne Figiel-Kowalska B. (sal.gim.)
11:30-12:15
Język angielski Smolarek-Felczak D. (4) |
08:00-08:45
Religia / Etyka Bembenista E. (4) 2 A z religią
08:00-08:45
Świetlica Paćko D. (świetlica) 2 A bez religii
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne Figiel-Kowalska B. (sal.gim.)
09:45-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Figiel-Kowalska B. (4)
11:30-12:15
Euroklasa Junior Smolarek-Felczak D. (4) 2 A grupa I |
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Figiel-Kowalska B. (4)
09:45-10:30
Religia / Etyka Bembenista E. (4) 2 A z religią
09:45-10:30
Świetlica Paćko D. (świetlica) 2 A bez religii
10:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Figiel-Kowalska B. (4)
11:30-12:15
Język angielski Smolarek-Felczak D. (4)
12:35-13:20
Euroklasa Junior Smolarek-Felczak D. (13) 2 A grupa II |
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Figiel-Kowalska B. (4)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne Figiel-Kowalska B. (sal.gim.) |
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Figiel-Kowalska B. (4)
10:35-11:20
Edukacja informatyczna Figiel-Kowalska B. (22) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Jabłońska A. (1)
10:35-11:20
Wychowanie fizyczne Jabłońska A. (sal.gim.)
11:30-12:15
Język angielski Woszczyna M. (1) |
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne Jabłońska A. (sal.gim.)
08:50-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Jabłońska A. (1)
09:45-10:30
Religia / Etyka Bembenista E. (1) 2 B z religią
09:45-10:30
Świetlica Łaniewska B. (świetlica) 2 B bez religii
10:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Jabłońska A. (1) |
08:00-08:45
Religia / Etyka Bembenista E. (1) 2 B z religią
08:00-08:45
Świetlica Winconek E. (świetlica) 2 B bez religii
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Jabłońska A. (1)
11:30-12:15
Eksperymenty i liczby Jabłońska A. (1)
12:35-13:20
Eksperymenty i liczby Jabłońska A. (11) |
08:50-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Jabłońska A. (1)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne Jabłońska A. (sal.gim.) |
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna Jabłońska A. (1)
08:50-09:35
Edukacja informatyczna Jabłońska A. (22)
09:45-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Jabłońska A. (1)
11:30-12:15
Język angielski Woszczyna M. (1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:50-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Berner K. (16)
10:35-11:20
Edukacja plastyczna Fronczak S. (16)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne Berner K. (sal.gim.) |
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Berner K. (16)
09:45-11:20
Wychowanie fizyczne Berner K. (basen)
11:30-12:15
Edukacja wczesnoszkolna Berner K. (16) |
08:00-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Berner K. (16)
10:35-11:20
Język angielski Berner K. (16) |
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Berner K. (16)
09:45-10:30
Edukacja informatyczna Berner K. (22)
10:35-11:20
Religia / Etyka Bembenista E. (16) 3 A z religią |
08:00-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Berner K. (16)
09:45-10:30
Język angielski Berner K. (16)
10:35-11:20
Edukacja muzyczna Łaniewska B. (16)
11:30-12:15
Religia / Etyka Bembenista E. (16) 3 A z religią |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:50-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
09:45-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
10:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
11:30-12:15
Wychowanie fizyczne Komiszke M. (sal.gim.) |
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
08:50-09:35
Wychowanie fizyczne Komiszke M. (basen)
09:45-10:30
Wychowanie fizyczne Komiszke M. (basen)
10:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
11:30-12:15
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18) |
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
08:50-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
09:45-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
10:35-11:20
Język angielski Linowska A. (18) |
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
08:50-09:35
Edukacja informatyczna Komiszke M. (22)
09:45-10:30
Religia / Etyka Bembenista E. (18) 3 B z religią
09:45-10:30
Świetlica Paćko D. (świetlica) 3 B bez religii
10:35-11:20
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
11:20-12:15
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18) |
08:00-08:45
Język angielski Linowska A. (18)
08:50-09:35
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
09:45-10:30
Edukacja wczesnoszkolna Komiszke M. (18)
10:35-11:20
Religia / Etyka Bembenista E. (18) 3 B z religią |